Evdenevenakliyat.NET.TR İnternet Nakliyat Hizmetleri - Üye Kayıt Sistemi ve Hizmetleri

Evdenevenakliyat.NET.TR Türkiye Nakliyat Firmaları Organizasyonu,

2013 Yılın'da sitelerine kayıt işlemleri sonunda logomuzun kodlarını yerleştiren tüm nakliyat firmaları 120,00 TL + KDV senelik ücreti ödemeyecek ve hizmetlerimizden ücretsiz faydalanacaklardır. Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine hizmet veren, tüm nakliyat firmalarını bekliyoruz. EEN NET TR yeni müşterilerle buluşturan gün geçtikçe büyeyen güçlü bir merkezdir.

Nakliye Talep Formu : Evdenevenakliyat.net.tr size müşteri sağlar. İnternet üzerinden bilgilerinize ulaşan müşteri Evdenevenakliyat.net.tr'de bulunan kaydınızın yanında bulunan Nakliyat Talep Formu butonuna tıklayarak bilgilerini doldurur ve hizmet talep eder.

Kroki Servisi : Firmakroki.com ile ortak çalışan bu sistem ile müşterileriniz adresinizi ve iletişim bilgilerinizi size özel krokiden kolaylıkla öğreneceklerdir.

Müşteri Yönlendirme Servisi : Evdenevenakliyat.net.tr müşteri hizmetlerini telefonla arayan müşterilere hizmeti alan yetkili nakliyat firmasının iletişim bilgileri verilmektedir.

Evdenevenakliyat.net.tr Alt Alan Adı : Evdenevenakliyat.net.tr alt alan adlarını kullanıma açmıştır. Bu alan adları başvuru talebine göre alınabilir. Alt alan adlarına ana siteye yönlendirme ve standart servis site uygulaması yapılabilmektedir.

Reklam Servisi : Firmanızın Evdenevenakliyat.net.tr'te ön plana çıkarılması ve daha fazla müşteri ile buluşması amaç edinmiştir. Kredi satın alınarak işleyen bu sistem sayesinde firmanızın tanıtımı kolaylıkla yapılabilmektedir.

Listeleme : Evdenevenakliyat.net.tr ilgili kategoride,markada ve il'de listelenirsiniz.Listelenme şekli logolu ve logosuz olarak sağlanmaktadır.

Sıralama : Evdenevenakliyat.net.tr adil yapısı , başvurusu sırası ile sağlanmaktadır. Ücretli üyelikler başvuru sırasına göre ve altında ücretsiz üyelikler başvuru sırasına göre görüntülenir.

Online Destek Servisi : Firmanızla iletişim kurmak isteyen müşterilerimizle canlı iletişime geçebilir, bire bir görüşme yapabilirsiniz. Uygulama için sadece Microsoft® MSN Messenger® programızın yüklü olması yeterlidir. Müşterileriniz o anki MSN® durumunuzu (Çevrimiçi/Meşgul/Çevrimdışı vb.) görebileceklerdir.

Çalışma Saatleri Takvimi: Firmanızın haftalık çalışma programını düzeleyip müşterilerinize sunabileceğiniz, yönetimi oldukça kolay bir takvimdir.Bu takvim ile servis durumunuzu Servisimiz var veya Servisimiz Yok şeklinde gösterebilirsiniz.

Servis Bölgeleri Listesi : "Hangi yerlere servis veriyorsunuz ?" Müşterilerinizin bu sorunu cevaplamak üzere hazırlanmış olan servis bölgeleri listesi ile servis verdiğiniz semt/ilçeleri listeleyebilirsiniz..

Hizmet ve Fiyat Listesi : Müşterilerinize firmanızın vermiş olduğu hizmetleri isterseniz fiyatlarınıda ekleyerek kolaylıkla listeleyebilirsiniz.

Firma Tanıtım Bilgisi : Bu servisimizde sayfanıza giriş yapan müşterilerimize firmanız hakkında genel ve özel bilgilerinizi sunabilirsiniz.

Teknik Servis Ortaklık

 EVDENEVENAKLİYAT.NET.TR

 Hizmetler

Kullanım

 + Listelenme

Logo+Yazı+Adres Bilgileri

 + Nakliye Talep Formu

Sınırsız gönderim

 + Müşteri Yönlendirme Servisi

+

 + Sıralama (*1)

Normal / Öncelikli Sıralama

 + firmaadi.evdenevenakliyat.net.tr alt alan adı (*2)

Ücretli

 + Kroki Servisi kullanımı

Firmakroki.com Google Map

 + Reklam Servisi Kullanımı

%15 indirimli

 + Online Destek Servisi

MSN Messenger Destekli

 Evdenevenakliyat.net.tr Çalışma Sistemi